čtvrtek 16. června 2011

Testujeme nejlepší žehličky na vlasy

Vítáme Vás na blogu, který si klade za cíl zmapovat pole neorané. Na trhu existuje celá řada lepších a horších žehliček na vlasy. Protože jsem na internetu na žádný komplexní test žehliček nenarazili, rozhodli jsme se vytvořit svůj vlastní :-). Upozorňujeme, že v době čtení tohoto článku, mohou být výsledky testu neaktuální. Ono se není ani čemu divit, když se na trhu objevují stále nové novinky. Jak vypadá nejlepší žehlička na vlasy?

Testované žehličky:
1. Remington
2. Philips
3. Rowenta
4. Valera
5. Braun
6. Eta

Snad Vám pomůžeme levně vybrat a odpovědět si na otázku jakou. Po srovnání za stávajících podmínek jsme vybrali Remington S 9500. Ostatně není to pouze náš názor, ale i Váš. Na heureka.cz se této žehličce daří více než dobře. Momentálně je její průměrné hodnocení přes 90 %.


Nejlepší žehlička na vlasyPhilips na nás zapůsobil se svým modelem Philips HP 8309/00. Jedná se o výbornou cestovní žehličku. Mini rozměry se vlezou do každé kabelky. Na dovolenou jako dělaná.

Novinky
Máte rádi novinky, nebo Vám přijdou jako další nesmyslné tahání peněz z lidí? V posledních letech se objevila iontová, turmalínová a dokonce ultrazvuková žehlička na vlasy.

Zapojte se s námi do diskuze a přidejte své zkušenosti pod kotel. Budeme velmi rádi.

Žádné komentáře:

Okomentovat